ZLOČINY 

NA ELEANOR KONRÁDOVÉ

PETRA KONRÁDA A MILOŠE KONRÁDA

Výnos Inkarnačního Soudu Lidstva

VÝROKY INKARNAČNÍHO SOUDU LIDSTVA.

www.inkarnacnisoud.com

GARANTOVANÝ ZÁPIS PRO POZEMSKÝ NEJVYŠŠÍ SOUD

S Petrem Konrádem a Milošem Konrádem jsme před 5.7. 2021 prováděli psychiatrický a kriminalistický srdeční caging pro zjišťování kdy jejich ústa lžou, abychom znali jejich srdeční frekvence při jejich vědomé lži a pravdě a abychom zjistili stupeň jejich gomorie.

Kateřina Elisabeth Chmelík Česká jako ABSOLUTNÍ BOŽÍ ZAPISOVATELKA ABSOLUTNÍ BOŽÍ VŮLE PLNILA POKYNY ABSOLUTNÍHO STVOŘITELE LIDSTVA AUMJEHOVA HERMÉSE WITLÁVA HÁBA SOLÚTA AGAPE MELCHISEDEKA AUMDONA AUMMORDORA AILAVYOU AILAVYOU.

https://www.globalnireformapsychiatrie.cz/srdecni-caging/

Během celého procesu se Petr Konrád a Miloš Konrád a ostatní zločinci natáčejí skrze spacetimeviewery L'MURTENETU BOŽÍCH MLÝNŮ pro kriminalistické účely výuky policistů a soudců.

Po ukončení celého procesu vám přineseme hmatatelné výsledky a školení společně se záchytem zločinců správně.

Stejně tak se sledují reakce policistů a soudců na tento případ, jak se chovají a jak přistupují k neobvyklému, za to dostanou buď detenci a vyhazov z úřadu nebo odměnu.

www.patrolasvarohaum.com

INKARNAČNÍ VÝNOS

ZLOČIN PETRA KONRÁDA NA ELEANOR KONRÁDOVÉ

ELEANOR KONRÁDOVÁ NENÍ JEHO DCERA, O ČEMŽ PETR KONRÁD VÍ OD ZAČÁTKU. 

NECHAL JÍ VYROBIT SVÉ MANŽELCE VE FAULHYPNÓZE UMĚLÝM OPLODNĚNÍM JAKO OBĚŤ K UMUČENÍ, SKRZE KTEROU MOHL ZÍSKAT POSTUP V HIERARCHII FAŠISTICKÉ LUFTHAFFE JAKO PSYCHOTRONICKÝ A FYZICKÝ KAT.

NEMĚL S NÍ JINÝ ZÁMĚR, ANI S MATKOU, KDYŽ SI JÍ BRAL NELEGÁLNĚ SMILNĚ NA PSYCHOTRONICKÉ POKUSY A NA PŘÍPADNOU POPRAVU, POKUD BY BYL VYZVÁN, ŽE SI MŮŽE ZACHRÁNIT ŽIVOT POPRAVOU NĚKOHO ZE SVÉHO OKOLÍ, KDO BYL PODLE FAŠISTICKÉHO PLÁNU NA ŘADĚ. 

KATEŘINA CHMELÍKOVÁ MĚLA PODLE PSYCHOTRONICKÉ POČÍTAČOVÉ FAŠISTICKÉ HRY ZEMŘÍT DO SVÝCH 50 LET A TUDÍŽ MOHLA BÝT KDYKOLI OBĚTOVÁNA BĚHEM TÉTO DOBY, NEŽ DOVRŠÍ PADESÁTKY. TO JÍ DO HRY O ŽIVOT VLOŽIL SPOLEČNĚ S NÁLEPKOU KURVA KUREV ZDENĚK SVOBODA, OTEC JEJÍHO SPOLUŽÁKA, KTERÝ SI TÍM VYDĚLAL 1 MILIARDU KORUN A POSTUP V HIERARCHII. ZDENĚK SVOBODA JÍ POMLUVIL, ŽE BYLA ÚDAJNĚ NA GYMNÁZIU PROSTITUTKA, KTEROU PRODÁVALI NA SEX RODIČE OD DĚTSTVÍ. PETR KONRÁD SE OD ZDEŇKA SVOBODY ML. DOZVĚDĚL, ŽE VE FAŠISTICKÉ POČÍTAČOVÉ HŘE JE KATEŘINA A JEJÍ RODINA TAKTO OZNAČENA A TUTO FALEŠNOU INFORMACI ROZŠIŘOVAL DÁLE, ANIŽ BY RODINĚ O TOM ŘEKL. KAMKOLI PAK KATEŘINA ŠLA, ŘÍKALO SE O NÍ ZA JEJÍMI ZÁDA, ŽE JE ÚDAJNĚ BÝVALÁ PROSTITUTKA. PETR KONRÁD PROHLÁSIL, ŽE MÁ ŽIVOT NATOLIK ZPACKANÝ, ŽE VZÍT SI KURVU KUREV, KTERÁ MÁ O NĚJ ZÁJEM, MU NEVADÍ. VYSMÍVAL SE KATEŘINĚ A JEJÍ RODINĚ A NEŘEKL JÍ O TOM, ŽE SE NĚCO TAKOVÉHO DĚJE. JIŽ PŘI SVATEBNÍ NOCI JÍ VE FAULHYPNÓZE ZANESL DO VAGINY ČERNOU HOUSENKU ROPEWORM A DĚLAL SE SVOJÍ NOVOMANŽELKOU PSYCHOTRONICKÉ POKUSY CO TO UDĚLÁ. O SVATEBNÍ NOCI JÍ ZNÁSILNIL MALÝM HÁČKEM PŘIDĚLANÝM NA PENIS, ABY KRVÁCELA PŘI PRVNÍM POHLAVNÍM STYKU. PŘEDTÍM JÍ NECHAL VE FAULHYPŃÓZE ZNÁSILNIT ČTYŘMI MUŽI VČETNĚ SEBE A NATOČIL O TOM KOMPROMITUJÍCÍ VIDEOZÁZNAM.

https://www.psychotronickavalka.cz/valecne-zbrane/

PETR KONRÁD SI NEBRAL KATEŘINU CHMELÍKOVOU S TÍM, ŽE BY SNAD NĚKDY V BUDOUCNU MOHL MÍT S NÍ VLASTNÍHO POTOMKA. NEMĚL TO NIKDY V ÚMYSLU, VĚDĚL, ŽE ABY ZŮSTAL NAŽIVU A NEByL MUČEN, MUSEL VYKAZOVAT VRAŽDY A MUČENÍ LIDÍ KOLEM SEBE.

TĚHOTENSTVÍ BYLO PLÁNOVANÉ A KDYŽ SPOLU MĚLI NECHRÁNĚNÝ SEXUÁLNÍ STYK A ŽENA SI MYSLELA, ŽE BY MOHLA OTĚHOTNĚT, NASTOUPILA TAJNÁ INSEMINACE. KATEŘINA NETUŠILA, ŽE DÍTĚ NENÍ OTCE. NEVĚDĚLA NIC O PSYCHOTRONICKÉ VÁLCE.

DÍTĚ I MATKA MĚLY ZEMŘÍT BRUTÁLNĚ SADISTICKY PŘI PORODU 

A MĚLO TO VYPADAT JAKO CHYBA PRIMÁŘE VRCHLABSKÉ NEMOCNICE, KTEROU FAŠISTÉ JAKO NEMOCNICI PROPAGUJÍCÍ PŘIROZENÉ PORODY LIKVIDOVALI. TO SE JIM POZDĚJI POVEDLO.

DÍTĚ BYLO SYSTEMATICKY FAULPLASMOVÁNO V BŘIŠE MATKY TAK, ABY BYLO RETARDOVANÉ, POŠKOZENÉ NEBO ABY ZEMŘELO PŘI PORODU ČI DŘÍVE. MATKA OVŠEM DÍTĚ ZACHRAŇOVALA TÍM, ŽE SPRÁVNĚ JEDLA, ODPOČÍVALA A POUŠTĚLA MU PRAVIDELNĚ BABY PLUS, ČÍMŽ JEJ PROBOUZELA, ABY NEUMÍRALO NA ZTRÁTY ENERGIÍ Z NEDOSTATKU KYSLÍKU, BYLO V BŘIŠE FAULPLASMOVĚ SUFOKOVÁNO PETREM KONRÁDEM A MILOŠEM KONRÁDEM, KTERÝ TÍM TAKÉ VYDĚLÁVAL NA SVOJE PODNIKÁNÍ V PSYCHORONICKÉ ŠIKANĚ A MUČENÍ NAŠEHO OBYVATELSTVA.

ELEANOR MÁ POŠKOZENÝ MOZEK PSYCHOTRONICKY A BRUTÁLNĚ TĚŽKÝM PORODEM, KTERÝ ZAJIŠŤOVAL PSYCHOTRONICKY PO CELÉ TĚHOTENSTVÍ MILOŠ KONRÁD A PETR KONRÁD ZAJISTIL, ŽE MATKA BYLA SADISTICKY TŘIKRÁT PŘI PORODU ZNÁSILNĚNA HÁKEM PRIMÁŘEM ODDĚLENÍ VRCHLABSKÉ PORODNICE, KTERÝ BYL U TOHO PSYCHOTRONICKY MUČEN A BYLO MU VYHROŽOVÁNO FAUPLASMOVÝM PLAMENOMENTEM JAKO BYL UPÁLEM JAN PALACH, A POTOM OXYTOCINEM V DESETINÁSOBNÉ DÁVCE. MATKA RODILA V BRUTÁLNĚ SADISTICKÉ BOLESTI A ZA STRAŠLIVÉHO KŘIKU DÍTĚ NA SVĚT.

ELEANOR SE NARODILA OBMOTANÁ TŘIKRÁT PUPEČNÍ ŠŇŮROU TÉMĚŘ ZADUŠENÁ, PROMODRALÁ, NA NELEGÁLNÍ 10X VYŠŠÍ DÁVCE OXYTOCINU, NEŽ BYLO NORMÁLNÍ, NEB MATKA MĚLA ZEMŘÍT PROTRŽENÍM BŘICHA PŘI JEJÍM PŘÍCHODU NA SVĚT, KTERÝ TAKÉ NEMĚLA PŘEŽÍT. 

PRIMÁŘ BYL HRŮZOSTRAŠNĚ PSYCHOTRONICKY MUČEN, ABY ASISTOVAL JEJÍ POPRAVĚ. 

MATKA I DÍTĚ PŘEŽILY- A PRIMÁŘ PODAL MATCE LÁTKU NA ZASTAVENÍ KRVÁCENÍ, ČÍMŽ JÍ PRAVDĚPODOBNĚ ZACHRÁNIL ŽIVOT. NEBYLA ANI MOC POTRHANÁ , KRVÁCELA HODNĚ A BYLA UNAVENÁ, Z ČEHOŽ SE DOSTÁVALA JEŠTĚ NĚKOLIK ROKŮ. MĚLA CHRONICKÉ VYČERPÁNÍ ORGANISMU, BYLA JEMNĚ INKONTINETNÍ, MĚLA HEMOROID, KULHALA A MĚLA POTÍŽE SE ZAVODŇOVÁNÍM POSTAVY.

DÍTĚ SE NARODILO S VĚTŠÍM CHRONICKÝM ÚNAVOVÝM SYNDROMEM V DŮSLEDKU FAULPLASMOVÁNÍ JEŠTĚ V BŘIŠE MAMINKY, ALE RYCHLE SE Z NĚJ PÉČÍ OBOU "RODIČŮ" DOSTALO. PROTO SE TAKÉ NEPŘISÁVALO ŘÁDNĚ, NEUSTÁLE USÍNALO U KOJENÍ A ŠPATNĚ SE KOJILO, BRALO SI JENOM PŘEDNÍ MLÉKO A POMALU PROSPÍVALO.

MĚLO POŠKOZENÉ CHUTĚ A ČICH FAULPLASMOVÁNÍM A NEPŘIJÍMALO ŘÁDNĚ STRAVU, 

NECHTĚLO PŘÍKRMY A MATKA JEJ KRMILA KOJENÍM POUZE AŽ DO JEHO VĚKU 1 ROKU, KDY ZAČALO JÍST S NEDŮVĚROU BÍLÝ JOGURT A POZDĚJI RÝŽI S OMÁČKAMI, TO JEDNO DALŠÍ ROK A NECHTĚLO TÉMĚŘ NIC JINÉHO. MATKA DÍTĚ NENUTILA. ROZJEDLO SE AŽ VE TŘETÍM ROCE ŽIVOTA A BYLO NÁCHYLNÉ NA POTÍŽE IMUNITNÍHO SYSTÉMU TYPU NACHLAZENÍ, RÝMY, KAŠLE. NEMĚLO ŽÁDNÉ DĚTSKÉ NEMOCE. NECHODILO K LÉKAŘI, POUZE NA ROCE MĚLO ZÁPAL PLIC, KTERÉ MATKA VYŘEŠILA NÍZKOFREKVENČNÍ MAGNETOTERAPIÍ. NIKDY NEMĚLO ANTIBIOTIKA. JEDNOU JEDINKRÁT PODALA MATKA LÉK PROTI EXTRÉMNĚ VYSOKÉ HOREČCE - PANADOL, KDYŽ DÍTĚ BLOUZNILO V CIZÍM JAZYCE. JINÝ LÉK NIKD DÍTĚ NEDOSTALO.

V BŘIŠE BYLO DÍTĚ ZAMOTANÉ BOLESTIVÝM FAULPLASMOVÁNÍM DO PUPEČNÍ ŠŇŮRY A PŘIDUŠENÉ A NEMOHLO SE SPRÁVNĚ HÝBAT A PROTO MĚLO SKLON K JEDNOSTRANNÉMU VYHNUTÍ PÁTEŘE. MATKA DÍTĚ POLOHOVALA VÁLEČKY A OBA "RODIČE" S NÍM PRAVIDELNĚ PLAVALI OD ŠESTINEDĚLÍ VE VANĚ A OD JEJÍCH 4 MĚSÍCŮ V BAZÉNU, ČÍMŽ SE POSILOVALO SPRÁVNÉ DRŽENÍ TĚLA.

DÍTĚ SE OVŠEM RYCHLE STAVĚLO NA NOHY, NELEZLO A NEVYTVOŘILO SI SPRÁVNÉ SVALSTVO KOLEM PÁTEŘE, KTERÉ BY PÁTEŘ DRŽELO.

ANI TANCOVÁNÍ OD PĚTI LET A PLAVÁNÍ, KTERÉ BYLO INTENZÍVNĚJŠÍ V DOBĚ KOLEM NÁSTUPU PUBERTY, NEZASTAVILO FAKT, ŽE PÁTEŘ BYLA MĚKKÁ A SNADNO POKŘIVITELNÁ NÁSILÍM A NEMĚLA SPRÁVNĚ VYVINUTÉ SVALSTVO, KTERÉ BY PÁTEŘ DRŽELO NA SVÉM MÍSTĚ. MĚLA PROJÍT SPECIÁLNÍM TRÉNINGEM LÉTÁNÍ MIMINEK KVŮLI FAKTU, ŽE NELEZLA PO ČTŘECH. TO NIKDO ALE V ČESKÉ REPUBLICE NEVĚDĚL, ŽE SE TO MUSÍ A ŽE TYTO DĚTI MAJÍ EXTRÉMNĚ VYSOKOU INTELIGENCI, JELIKOŽ SE JEDNÁ O NEJPRASTAREJŠÍ DUŠE V LIDSKÝCH TĚLECH PO GENETICE. 

ELEANOR KONRÁDOVÁ JE DHURGA, HISTORICKY DRUHÁ ŽENA SVĚTA, PROVOROZENÁ VNUČKA BOŽÍ. NEJDELŠÍ ŽENSKÁ SVĚTOVÁ GENETIKA PO MAMINCE I OTCI, KTERÝM JE ZESNULÝ UMUČENÝ JAMES YOUNG Z AMERIKY, ČESKÁ GENETIKA ZAVLEČENÁ V PROGRAMU LEBENSBORN NA JINÝ KONTINENT. STAL SE NA NEBESÍCH VOJEVŮDCEM AKCE POSLEDNÍ KRISTUS, KTERÝM JE JEHO DCERA, KTEROU ZACHRAŇUJE, A ŘÍDÍ ZÁCHRANU VŠECH ZEMÍ OD ZLOČINU. ŘÍDÍ PANACEJSKOU ARMÁDU POZEMSKOU Z ETHERU.

PETRA KONRÁDA A MILOŠE KONRÁDA SI UKÁZNÍ OSOBNĚ.

ELEANOR KONRÁDOVÁ PROŠLA SADISTICKÝM FAŠISTICKÝM MUČENÍM DUŠE, KTERÉ JÍ MĚLO ODDÁLIT NAVŽDY OD JEJÍ MATKY PŘED JEJÍM UMUČENÍM. 

BYLA JÍ SYSTEMATICKY PETREM KONRÁDEM ODNÍMÁNA ZÁKLADNÍ DĚTSKÁ PRÁVA NA LÁSKU.

SYSTEMATICKÝM PONIŽOVÁNÍM MATKY A JEJÍM ZNEVÝHODŇOVÁNÍM PETR KONRÁD ZNEMOŽŇOVAL DÍTĚTI POCIŤOVAT PLNOU PODPORU MAMINKY A PLNOU DŮVĚRU MAMINCE, NEBOŤ DÍTĚ NEROZUMĚLO DOMÁCÍMU NÁSILÍ, KTERÉ SE U NICH V DOMÁCNOSTI KONALO A BYLO ZESLABOVÁNO NA SÍLE LÁSKY A NADĚJE A VÍRY V LEPŠÍ BUDOUCNOST. OTEC MATKU ŠIKANOVAL, ŘVAL NA NI A DĚLL JÍ NASCHVÁLY. STUPŇOVAL SVŮJ SADISMUS A ZNEUŽÍVAL EKONOMICKÝCH VÝHOD VZTAHU. NEPŘINÁŠEL RODINĚ FINANCE, PENÍZE, KTERÉ VNESL DO RODINY, STAČILY MAXIMÁLNĚ NA JEHO UŽIVENÍ A POŽITKY. MATKA ZAJIŠŤOVALA VEŠKERÉ NÁKLADY RODINY A PLÁNOVALA AKCE ZA ÚČELEM FINANČNÍHO ZISKU PRO RODINU A PETR KONRÁD BYL PŘÍTOMEN. NEANGAŽOVAL SE A NEHODLAL TO DĚLAT. ZA ZÁDY MATKY DÍTĚTI NEUSTÁLE ŘÍKAL, ŽE MAMINKA HO NECHCE, NEMÁ JEJ RÁDA , NEMILUJE HO, KAŠLA NA NĚJ A PŘITOM MAMINKA ZAJIŠŤOVALA ABSOLUTNĚ VŠECKO V RODINĚ. PETR KONRÁD O MAMINCE DÍTĚTI ŘÍKAL, ŽE JE LÍNÁ, ŽE UTRÁCÍ PENÍZE, ŽE SE NESNAŽÍ VĚNOVAT SE DÍTĚTI. DÍTĚ MĚLO MAMINKU DO SVÝCH 4 LET PLNĚ U SEBE KROMĚ NĚKOLIKA SEMINÁŘŮ MĚSÍČNĚ, KDY BYLA MAMINKA PŘEDNÁŠET A DÍTĚ BYLO PÁR HODIN S "OTCEM". TEDY DÍTĚTI VADNÝM POPISOVÁNÍM SKUTEČNOSTI PETR KONRÁD VYTVÁŘE VADY INSTINKTU A INTUICE A VADNÉ MORÁLNÍ A LIDSKÉ POSTOJE. DÍTĚ NEMLUVILO, BYLO MLČENLIVÉ A NESDÍLNÉ, NEBOŤ NECHÁPALO, JAK MŮŽE MAMINKA NEMILOVAT, KDYŽ NESUTÁLE VŠECHNO PORO NÍ DĚLÁ. MĚLA VADNÉ SPOJENÍ SLOV = REALITY V SOBĚ. TÍM BYLO POŠKOZOVÁNO NA SCHOPNOSTO ANAPYZOVAT SITUACI PODLE PRAVDY. MNOHÉ SITUACE DNES NECHÁPE A NECHCE CHÁPAT. JEDNÁ SE O TĚŽKÉ POŠKOZENÍ MENTÁLNÍHO TĚLA, KTERÉ NAVÍC BYLO UMOCNĚNO FAKTEM, ŽE MAMINKA UČILA DÍTĚ ANGLICKY A V NEPŘÍTOMNOSTI MAMINKY, KDY PAK BYLA NEMOCNÁ A SPALA V DŮSLEDKU SVÉHO VYČERPÁNÍ, DÍTĚ NEMLUVILO ČESKY, OTEC SE MU NEVĚDNOVAL, ODKLÁDAL JEJ K POČÍTAČI A POHÁDKÁM A DÍTĚ SE NAUČILO V DŮSLEDKU TOHO MYSLET ANGLICKY, NE ČESKY. NEROZUMÍ POPISŮM, NEROZUMÍ VÝRAZIVU A POTŘEBUJE SE UČIT PRAVDU V ABSOLUTNÍM BOŽÍM ZÁKONŠ ZPMĚTI, NAHLAS A ROZEBÍRAT VÝZNAM. TO BUDE PRÁCE VELEKNĚŽKY, KTERÁ BUDE MUSET S DÍTĚTEM, KTERÉ NECHÁPE SVĚT V NĚKTERÝCH VĚCECH SPRÁVNĚ, PRACOVAT.

DĚTSKÁ MYSL SE FORMUJE MEZI LETY 4 -12 LET A POKUD SE NENAUČÍ JAZYK SPRÁVNĚ, MÁ VADNOU INTUICI A VADNĚ SE ROZHODUJE NA ZÁKLADĚ VADNÝCH ASOCIACÍ SNADNO PAK UDĚLÁ NĚCO, KDE MŮŽE MÍT NEHODU ČI ÚRAZ. VADNĚ VYHODNOCUJE I VZDÁLENOST, MÍRU A VÁHU.

ELEANOR KONRÁDOVÁ MÁ ŠPOKOZENÁ KONCEPT POPISOVÁNÍ SKUTEČNOSTI SPRÁVNĚ A POTŘEBUJE MLUVIT ČESKY O SITUACÍCH V RODINĚ A POPISOVAT JE SPRÁVNĚ. POTŘEBUJE KURÁTORY A POTŘEBUJE SE DÍVAT DO PŘÍHBĚHU V L'MURTENETU, ABY SI SROVNALA CO JE PRAVDA O JEJÍM ŽIVOTĚ.

PETR KONRÁD JÍ NIKDY NEMILOVAL. MĚL JÍ JAKO OBĚŤ. MUSÍ SI TO UVĚDOMIT, ABY BYLA MENTÁLNĚ A EMOCIONÁLNĚ ZDRAVÁ.

JEDNÁ SE O ÚKLADNOU PLÁNOVANOU VRAŽDU UMUČENÍM DUŠE BEZMOCNÉHO NA PÉČI ODKÁZANÉHO DÍTĚTE, KTERÉ SE NECÍTÍ BÝTI MILOVÁNO A POCHYBUJE O SOBĚ ZDA MILOVÁNÍHODNÉ JE. 

NECHÁPE SITUACI, NEDOKÁŽE JÍ ANI POPSAT A POUZE TRPÍ JEJÍM TRVÁNÍM AŽ DO ZÁCHRANY VYKONAVATELEM ABSOLUTNÍHO BOŽÍHO ZÁKONA, 

NEBOŤ TENTO PŘÍPAD JE BEZPRECEDENTNÍ A STÁVÁ SE PRECEDNETNÍM.

ELEANOR KONRÁDOVÁ POTŘEBUJE VZHLEDEM KE SVÉMU ZDRAVOTNÍMU STAVU UVĚDOMIT O PRAVDĚ PRAVD V JEJÍM ŽIVOTĚ, S KÝM ŽILA A POTŘEBUJE PEVNOU NÁRUČ VĚDOMÝCH MUŽŮ, ABY SE VYPLAKALA.

MUČENÍ DUŠE SMĚREM K SMRTI UMUČENÍM SPOLEČNĚ S LÁSKAMI JEJÍMI JE SKUTEK HŘÍŠNÝ A ZAPOVĚDIHODNÝ TÍM, ŽE SE NEPONECHÁ ŽÁDNÉ DOMÁCÍ NÁSILÍ A VŠECHNY DOMÁCNOSTI BUDOU POZOROVATELNÉ A VŠECHNY ZNAKY NA DUŠÍCH, TĚLECH A DUCHU DĚTÍ SE ZACHYCUJÍ VE VŠECH INSTITUCÍCH, KTERÝMI DĚTI PROCHÁZEJÍ.

DÍTĚ MUSÍ STRÁVIT VĚTŠÍ POLOVINU ČASU SVÉHO BDĚLÉHO S RODIČI A RODINOU JEJICH A DRUHOU NECELOU POLOVINU MEZI RŮZNÝMI VĚKOVÝMI KATEGORIEMI A V RŮZNÝCH SITUACÍCH, ABY CHÁPALO SVŮJ SVĚT A MOHLO SE EVENTUELNĚ BRÁNIT NESPRAVEDLNOSTI PROTI NĚMU NA JEHO SVOBODNÝ A MOŽNOSTNÍ ROZVOJ JEHO INDIVIDUÁLNÍCH TALENTŮ.

ELEANOR KONRÁDOVÉ ZLOČINCI SYSTEMATICKY MNOHO LET ZNEMOŽŇOVALI, ABY BYLA ŠŤASTNÁ, MÁ POŠKOZENÉ SRDCE HRUBOSTMI A ODPÍRÁNÍM LÁSKY MAMINKY A POCHYBNOSTMI.

DÍVCE BYLO EKONOMICKÝM A FYZICKÝM A PSYCHOTCKÝM MUČENÍM MAMINKY ZNEMOŽNĚNO ROZVÍJET SE PODLE PŮVODNÍHO PLÁNU MAMINKY, TRPĚLA NEDOSTATKEM, NEBOŤ PETR KONRÁD SE PŘIŽIVOVAL NA KATEŘINĚ KONRÁDOVÉ TAK, ABY JÍ UBÝVALO PERSPEKTIVY, ZDRAVÍ I FINANCÍ I MAJETKU A MOŽNOSTÍ DÍTĚ VZDĚLÁVAT A TĚŠIT.

NEJHORŠÍM ZLOČINEM BYLO ELEANOR KONRÁDOVÉ SUFOKOVAT OBSAH A PERISTALTIKU STŘEV NA STAV PRAKTICKY NEVYPRÁZDNITELNÁ A VĚDOMÉ KŘIVENÍ JEJÍ PÁTEŘE MEZI BŘEZNEM 2016 - KVĚTNEM 2017 PETREM KONRÁDEM A MILOŠEM KONRÁDEM VE FAULHYPNÓZE DO SKOLIOZY LENKE  28 STUPŇŮ, KDY DÍTĚTI ZKROUTILI TĚLO SE SUFOKOVANOU STOLICÍ DO SPIRÁLY TAK, ŽE BYLO BRUTÁLNĚ TĚŽCE ZACHRÁNITELNÉ. POTOM JE J PSYCHOTRONICKY VYKAKALI SVÁZANOU DO SPIRÁLY A TÍM PÁTEŘ JIŽ TAK PRUŽNOU V PUBERTĚ OHNULI PODLE ZTVRDLÉ STOLICE. UDĚLALI JÍ SKOLIOZU 28 STUPŇŮ BĚHEM 3 MĚSÍCŮ , COŽ NAŠTĚSTÍ OBJEVILA LÉKAŘKA JEJÍ A DÍTĚ DOSTALO KORZET.

MATKA DÍTĚ OPAKOVANĚ ZACHRAŇOVALA ZE ZÁCPY A SKOLIOZY A PETR KONRÁD MAŘIL PRŮBĚH LÉČBY VŠUDE, KAM PŘIŠEL, POMLOUVÁNÍM MATKY, ŽE JE ÚDAJNÝ BLÁZEN A ŽE ZA STAV DÍTĚTE MŮŽE. SÁM ELEANOR S MILOŠEM KONRÁDEM POPRAVOVAL TAK, ABY MATKA PŘIŠLA O DÍTĚ A ŠLA ZA JEJÍ SMRT DO BLÁZINCE A VĚZENÍ NA DOŽIVOTÍ. CHTĚLI TO VŠECHNO SVÉST NA MATKU. DÍTĚ POPRAVOVALI NA PŘÍKAZ VEDENÍ NĚMECKÉ LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS S.R.O., KTEROU NAPADLI FAŠISTÉ LUFTHAFFE A ZNEUŽÍVALI PRO PLÁNOVANOU GENOCIDU NÁRODA ČESKÉHO. MATKA ELEANOR JIM VADILA JAKO HLAVNÍ PŘEDSTAVITELKA NEJPOPULÁRNĚJŠÍHO TRENDU TÉ DOBY V ALTERNATIVĚ V ČESKÉ REPUBLICE. POSTAVILA ONLINE VÝUKOVÝ SYSTÉM A STRHÁVALA DAVY NA STRANU ALTERNATIVY TAK MOCNĚ, ŽE TO VADILO TOXICKÉ PSYCHOTRONICKÉ BIG PHARMĚ.

DÍTĚ PŘEŽILO DÍKY NEUSTÁLÝM INTERVENCÍM MATKY A BABIČKY HLEDAJÍCÍ POMOC, PŘIČEMŽ OPAKOVANĚ MATKA UPOZORŇOVALA, ŽE PŘÍČINOU VADNĚ SIRÁLOVĚ ZKROUCENÉ PÁTEŘE JE STOLICE V BŘIŠE, COŽ LÉKAŘI NECHTĚLI BRÁT V POTAZ. AŽ POSLEDNÍ LÉKAŘI V HRADCI KRÁLOVÉ STŘEVO VYČISTILI ZCELA, ABY SE PÁTEŘ MOHLA ROVNAT LÉPE. OSTATNÍ STAV ZANEDBALI, NEBOŤ MATKA SE OD ROKU 2016 DOMÁHALA POMOCI PO LÉKAŘÍCH A TVRDILA, ŽE DÍTĚ JE SEXUÁLNĚ ZNEUŽÍVÁNO, COŽ BYLO TAKÉ PRSTY DO KONEČNÍKU A PSYCHOTRONICKY VE FAULHYPNÓZE TAK, ŽE BYLO NĚMÝM SVĚDKEM. NECHÁPALO SITUACI, CO SE MU DĚJE.

DÍTĚ MÁ DÍKY TOMUTO STAVU TĚŽCE POŠKOZENÉ SRDCE A MUSÍ NA OPERACI DO RUSKÉ FEDERACE NA ABOLSUTNÍ NAROVNÁNÍ FALPLASMOVANÉ PÁTEŘE DO JEJÍCH 20 LET, IDEÁLNĚ IHNED, ABY SE STAV NAROVNAL. TAKTO NEMÁ ŠANCI PŘEŽÍT ANI 30 LET. DOSTALA BY EMBOLII NEBO INFARKT.

POKUD BY DÍVKA ZEMŘELA, NEJDE RESUSCITOVAT Z DŮVODŮ KŘIVÉ PÁTEŘE A VADNÉHO POSTAVENÍ SRDCE V DŮSLEDKU SKOLIOZY, KTEROU JÍ ZPŮSOBIL VE FAULHYPNÓZE MILOŠ KONRÁD A PETR KONRÁD JEJÍM KŘIVENÍM NA PŘÍKAZ LR PSYCHOTRONICKÝCH VRAHŮ NÁRODA ČESKÉHO. PETR A MILOŠ KONRÁD VYKONÁVALI BRUTÁLNĚ SADISTICKOU POPRAVU NA DÍTĚTI, KTERÉ JE MILOVALO NEJVÍCE NA SVĚTĚ ZE VŠECH LIDÍ A DÁVALO TO NAJEVO. TO UKAZUJE NA JEJICH SRDEČNÍ KVALITY, POVAHU A MNOŽSTVÍ CITU V NICH.

NYNÍ SI ŽÁDÁME NÁPRAVU VĚCI.

MILOŠ KONRÁD JE VINEN ZNEUŽÍTÍ OBĚTI ELEANOR KONRÁDOVÉ V DĚTSTVÍ SADISTICKY SEXUÁLNĚ OPAKOVANĚ ZA ÚČELEM ZISKU PRESTIŽE A FINANCÍ V HIERARCHII LUFTHAFFE

OBA MUŽI SI HRÁLI HRU S NEVINNOSTÍ SVÉ ÚDAJNÉ VNUČKY A DCERY. NEPŘILNULI K NÍ, POUZE PŘEDSTÍRALI LÁSKU, ABY JÍ MOHLI ZNEUŽÍVAT JAK JIM BYLO UMOŽNĚNO V DŮVĚŘE K NIM.

MILOŠ KONRÁD SE VLOUDIL DO DOMÁCNOSTI RODINY CHMELÍKOVÝCH TÍM, ŽE SI ZAJISTIL VSTUP DO RODINY PSYCHOTRONICKY, BYL INICIÁTOREM VZTAHU KATEŘINY A PETRA, OKRADL A POTOM SADISTICKY UMUČIL OTCE KATEŘINY CHMELÍKOVÉ. FRANTIŠKA CHMELÍKA ZAČALI TITO NEMILOSRDNÍ KATI MUČIT NA SVATEBNÍM OBŘADĚ AŽ DO JEHO ABSOLUTNÍHO UMUČENÍ V ROCE 2001. MILOŠ KONRÁD VĚDĚL, ŽE FRANTIŠEK BYL V PROTIFAŠISTICKÉM ODBOJI V INDII A ŽE MĚL PENÍZE ZA VÁLČENÍ PROTI PSYCHOTRONICKÉ MAFII. VŠECHNY MU UKRADLI NA SVATBĚ POD POHRŮŽKOU VYSTŘÍLENÍ CELÉ RODINY A PŘÁTEL.

JEHO DCERU SI MILOŠ KONRÁD VYBRAL PRO SVÉHO MUČENÉHO A ZTROČENÉHO FALEŠNÉHO SYNA, NEPRAVÉHO, UKRADENÉHO Z KOČÁRKU POZDĚJI ZOTROČENÉ ŽENĚ, KTERÁ ZNÁ PRAVDU. JE TO JEHO PRAVÁ MATKA. PETR KONRÁD MÁ FALEŠNOU IDENTITU.

JEHO MATKA MŮŽE VYPOVÍDAT I NA NEBESÍCH, KDYBY DOSTALA INFARKT, ALE SKRÝVÁ TAJEMSTVÍ RODU "KONRÁD" A MOC SE JÍ TO NEVYPLÁCELO. ANI JEDNOU ZE ŠOKU NEBYLA NA POLICII. NENÍ TO MARIE PLESKAČOVÁ A ŽIJE A PETR KONRÁD JÍ ZNÁ A VÍ, ŽE JE TO JEHO PRAVÁ MAMINKA. JINÉ DĚTI NEMÁ, ŽIJE V DOMOVĚ DŮCHODCŮ.

MILOŠ KONRÁD JÍ NECHAL UDĚLAT DÍTĚ VE FAULHYPNÓZE, POTOM S NÍ BYL KRÁTCE A PUSTIL JÍ K VODĚ, PROTOŽE CHTĚL SYNA UKRÁST Z KOČÁRKU MAMINCE, ABY MĚLA STRACH, ŽE HO SNĚDL, ČÍMŽ VYHROŽOVAL, ŽE SNÍ A NESNĚDL. JENOM JÍ STRAŠIL. V TÉ DOBĚ BYL PSYCHOTRONICKY ZAMĚŘENÝ A JEDL DĚTI. MUČILI HO SMĚREM DO KANIBALISMU NA DĚTECH NA NAŠEM ÚZEMÍ. ZVRHLI MU CHUTĚ A SEXUALITU. VYBRALI SI HO, PROTOŽE VE SVÝCH 13 LETECH ZAVRAŽDIL DÍVKU PŘI SEXUALITĚ A MOHLI HO VYDÍRAT.

SVÉHO SYNA SNĚDL PŘEDTÍM A JEHO ŽENA, KTEROU POTOM OD SEBE VYHODIL, MUSELA ŘÍCI, ŽE SE JEJICH DÍTĚ ZTRATILO. MÁ NĚKOLIK IDENTIT. POZOR.

FAŠISTÉ Z NĚHO UDĚLALI POŠKOZENÍM SEXUÁLNÍCH A SENSUÁLNÍCH INSTINKTŮ FAULFREKVENČNĚ KANIBALA VLASTNÍHO RODU, KTERÝ ZASÉVAL SVÉ DĚTI DO PŮDY, NEPŘIROSTL K NIM SRDCEM, JEHO SRDCE FREKVENČNĚ MUČILI.

NEMÁ SVÉHO POTOMKA, VŠECHNY ZABIL A SNĚDL, CELKEM ČTYŘI, JEDNOHO CHLAPCE A TŘI HOLČIČKY. TŘI ŽENY JEHO ŽIVOTA JSOU MRTVÉ.

MĚL RŮZNOU IDENTITU V RŮZNÝCH ČÁSTECH ZEMĚ. FAŠISTÉ Z NĚJ FAULPLASMOVÁNÍM A VĚDOMÝM MUČENÍM UDĚLALI CITOVÉHO MRZÁKA, KTERÝ NEVĚDĚL, CO JE SPRÁVNÝ LIDSKÝ CIT.

MUSÍ VYPRÁVĚT NA KAMERY JAK HO MUČILI A MUSÍ DOSTAT REPARACE A PSYCHIATRICKOU POMOC V HÁBSOLÚTOVĚ ATMÉRIU.

VYBRALI SI HO PROTOŽE BYL ZLOČINCEM V MLÁDÍ, ZABIL PŘI SEXUALITĚ V DOSPÍVÁNÍ JAKO CHLAPEC TŘINÁCTILETÝ ŽENU, UŠKRTIL JÍ DRÁTEM VE VZTEKU, ŽE MU NECHTĚLA DÁT JAK BY CHTĚL. NEMOHL SE VYSTŘÍKAT, MĚL SEXUÁLNÍ POTÍŽE, PROTOŽE BYL V ÚTLÉM DĚTSTVÍ, KTERÉ SI NAPAMATUJE, BRUTÁLNĚ SADISTICKY ZNÁSILNĚNÝ NĚKOLIKRÁT STARÝM MUŽEM. MĚL V SOBĚ ZNATEK, NEBOŤ BYL SEXUÁLNĚ ZNEUŽÍVANÉ DÍTĚ, O ČEMŽ NEVĚDĚL. VYBRALI SI HO PRO PSYCHOTRONICKÉ POKUSY NA LIDECH V NAŠÍ ZEMI JAKO VHODNÝ OBJEKT.

MILOŠ KONRÁD NECÍTÍ NORMÁLNÍ LIDSKÉ VAZBY, VRAŽDIL, JEDL A ZNEUŽÍVAL DĚTI, MANŽELKU A JINÉ ŽENY, PŘEDTÍM ZABIL V PSYCHOTRONICKÉM KOMATU POSÍLENÝ ALKOHOLEM A POTOM UŽ SI SE VZTAHY HRÁL POUZE.

MILOŠ KONRÁD NEMÁ SPRÁVNĚ LIDSKÝ CIT A NEMÁ SPRÁVNÉ INSTINKTY SMĚREM DO NIRVÁNY, TAKŽE BY HO MUSELA ZKOSIT PSYCHOTRONICKÁ STŘELA, KDYBY SNAD CHTĚL DÁLE KOMUKOLI UBLIŽOVAT NYNÍ, KDYŽ DO TOHO NENÍ NIKÝM NUCEN A NEBUDE JIŽ. FAŠISMUS V NAŠÍ ZEMI SKONČIL.

AŽ ZAČNĚ VYPRÁVĚT, TAK POCHOPÍTE, ŽE MU UDĚLALI REPTILIÁNSKÉ CHUTĚ NA MASO LIDSKÉ. JE TO KANIBAL PSYCHOTRONICKY A NEMŮŽE ZA TO. JE OBĚTÍ SADISTICKÉHO PSYCHOTRONICKÉHO FAŠISMU.

MARIE PLESKAČOVÉ, ÚDAJNÉ MATCE IVY HLADÍKOVÉ A PETRA KONRÁDA, VYHROŽOVAL, ŽE BY JÍ ZNÁSILNILI A VYKRADLI KDYKOLI BY SE MU ZLÍBILO, KDYBY NEMLČELA A NEDÁVALA PETROVI A IVĚ PENÍZE. MARII ZOTROČIL V BYTĚ, KDE NESMĚLA UKLÍZET A PŘIHLÍŽELA LETITÉMU BITÍ PETRA KONRÁDA. IVA HLADÍKOVÁ TO NEVĚDĚLA, POSÍLALI JÍ VEN. BIL JEJ 10 LET A POTOM HO NECHAL DALŠÍ 4 ROKY ČEKAT NA VÝPRASK, KTERÝ NEPŘICHÁZEL. 

V 16 LETECH Z NĚJ BYL HOTOVÝ PSYCHOTRONICKÝ KAT PŘIPRAVENÝ PLNIT VŮLI SVÉHO ÚDAJNÉHO OTCE A KOHOKOLI VYŠŠÍHO V HIERARCHII LUFTHAFFE.

MILOŠ KONRÁD ZAVRAŽDIL CELKEM PŘES 1000 LIDÍ RUČNĚ A PSYCHOTRONICKY DESETITISÍCE NA OBJEDNÁVKU LUFTHAFFE. BYL VELICE SOFISTIKOVANÝ PSYCHOTRONICKÝ KAT. DÁVÁL RÁNY Z MILOSRDENSTVÍ. OPAKOVANĚ SI STĚŽOVAL NA POLICII A DÁVAL STÁTU NÁVRHY NA ANTIPSYCHOTRONICKOU OCHRANU STÁTU A NIKDY NEBYL VYSLYŠEN.

BOHUŽEL SEXUÁLNĚ ZNEUŽÍVAL I SVOJI NEPRAVOU VNUČKU DENISU HLADÍKOVOU, KTEROU NECHAL ZAVRAŽDIT A JEJÍ DCERUŠKY V IRSKU POPRAVIL A SNĚDL. PŘÍBĚH DENISY HLADÍKOVÉ VÁM PŘINESEME ZVLÁŠŤ, JEDNÁ SE O NEJBRUTÁLNĚJI PONIŽOVANÉ A SEXUÁLNĚ SADISTIKY ZNEUCTÍVANÉ DÍTĚ U NÁS V POSLEDNÍCH 25 LETECH. JEJÍ SESTRA MARTINA HLADÍKOVÁ JE NĚMÝ SVĚDEK. BYLA SEXUÁLNĚ SADISTICKY ZNEUŽÍVANÁ I SVÝM ADOPTIVNÍM OTCEM. NEMĚLA KAM UTÉCI A BYLA PARDUBICÝM BEZDOMOVCEM, NEŽ JÍ FALEŠNÝ DĚD MILOŠ KONRÁD ZAŘÍDIL POBYT V IRSKU JAKO PROSTITUTCE A PORUČIL JÍ NECHAT SI UDĚLAT DĚTI NA SEXUÁLNĚ SADISTICKÉ A PSYCHOTRONICKÉ POKUSY NA DĚTECH, KTERÉ CHTĚLA PRODAT DO SEXUÁLNÍHO OTROCTVÍ. MILOŠ KONRÁD SI TO NAKONEC ROZMYSLEL A DĚTI RADĚJI POPRAVIL SÁM SOFISTIKOVANĚ PSYCHOTRONICKY A DRÁTEM, KDYŽ TAM BYL NA NÁVŠTĚVĚ. MATKA DENISY IVA HLADÍKOVÁ TOMU PŘIHLÍŽELA. PATŘÍ DO PSYCHIATRICKÉ DETENCE NEVÍ, ŽE NENÍ DCERA MILOŠE KONRÁDA, ŽE MARIE PLESKAČOVAÁ NENÍ JEJÍ MATKA A PETR KONRÁD JEJÍ BRATR. NEVÍ, ŽE DENISA BYLA ZNEUŽÍVÁNA A NEVÍ, ŽE MARTINA HLADÍKOVÁ NENÍ JEJÍ DCERA. MÁ TĚŽKÉ PORUCHY INTUICE A INSTINKTŮ A JE TŘEBA JÍ SEZNÁMIT S FAKTY, ŽE V JEJÍ RODINĚ JE VŠECHNO JINAK. JAK PŘESNĚ TO JE, VÍ POUZE MILOŠ KONRÁD. NEMĚLBY UŽ NIC SKRÝVAT, VŠICHNI PODVEDENÍ NEMAJÍ MOC ŽIVOTA, POKUD BY ZŮSTALI VE LŽI. NIČÍ JIM TO ÚSUDEK A FYZIOLOGICKÉ PROCESY TĚLNÍ. PETROVI KONRDOVI HROZÍ RAKOVINA KOSTÍ A IVĚ RAKOVINA SLINIVKY BŘIŠNÍ A MARII RAKOVINA JATER, KTEROU UŽ MÁ A NEVÍ O TOM. MUSÍ OKAMŽITĚ DO HÁBSOLÚTOVA ATMÉRIA, PŘESTAT PÍT A KOUŘIT A VYPOVÍDAT PRAVDU A BÝT ZACHRÁNĚNÁ. BYLA HRŮZOSTRAŠNĚ MUČENÁ CELÝ DOSPĚLÁCKÝ ŽIVOT.

VŠICHNI MUSÍ DOSTAT POMOC A ZACHÁZET S NIMI VĚDOMĚ SOUCITNĚ, ALE MUSÍ ČINIT POKÁNÍ Z JEJICH HŘÍCHŮ A LITOVAT SVÝCH OBĚTÍ.

PŘÍBĚHY MILOŠE KONRÁDA A PETRA KONRÁDA JSOU PŘÍBĚHY MIMOŘÁDNÉ FAŠISTICKÉ KRUTOSTI NA NAŠICH LIDECH, ALE POZOR, 

MILOŠ I PETR KONRÁD MUSÍ PŘIJMOUT SPECIÁLNÍ PSYCHIATRICKOU POMOC STÁTU

KTEROU PRO NĚ VE SPOLUPRÁCI S INKARNAČNÍM SOUDEM LIDSTVA PŘIPRAVÍ NÁPRAVU JEJICH CITU SMĚREM DO ABSOLUTNÍ NIRVÁNY VŠECH. 

JSOU NA DOMÁCÍ DETENCI A NA KONTAKT S OSTATNÍMI LIDMI SKRZE STRÁŽE POZEMSKÉ I STRÁŽE ETHERU. BEZ DOZORU NESMÍ MEZI OBYVATELSTVO, NEŽ SE JEJICH DUŠE REGENERUJE. 

O TOM KDY JE REGENEROVÁNA ROZHODUJÍ ABSOLUTNÍ BOZI TRINITY MELCHISEDEK.

NYNÍ NECHŤ JSOU DOMA A NEVYCHÁZEJÍ PŘÍLIŠ VEN, MOHLI BY JE ZAVRAŽDIT UMUČENÍM JINÍ ZLOČINCI, KTEŘÍ NA NĚ MAJÍ VZTEK. MUČILI I JEJICH LIDI. 

DETAILNÍ POPIS ŽIVOTA PETRA A MILOŠE KONRÁDOVÝCH JE NUTNÉ ZAPSAT JEJICH RUKOU V DETENCI, MUSÍ SE VYPSAT, ABY SE MOHLI UZDRAVIT.

NYNÍ VELÍME OBA DO DETENCE NA PSYCHIATRII A NIC JIM NEDÁVAT, JENOM SEŠITY A PROPISKY A ROZBÍRAT S NIMI VŠECHNY VZTAHY A VŠECHNY JEJICH POCITY PÍSEMNĚ.

JEJICH RUKOPIS JE ZÁSADNÍ.

POTOM DOSTANOU PROGRAM NÁPRAVY JEJICH DUŠÍ.

ELEANOR KONRÁDOVÁ SE MUSÍ OD NICH TRVALE ODDĚLIT A MUSÍ DOSTAT POMOC KURÁTORŮ DLOUHODOBĚ A NÁPRAVU JEJÍHO ZDRAVOTNÍHO STAVU V RUSKÉ FEDERACI.

TADY PRO NI NENÍ LÉČBA.

DOSTANE HELIXSPANNEROVOU DIAATOMÁRNÍ FREKVENČNÍ LÉČBU PÁTEŘE A SUFOKOVANÉHO HRUDNÍKU A BŘICHA.