ŽALOBA 

NA SADISTICKOU SEXUALITU

Ve státě Česká Republika

MATRONY A MATRONA SVAROHAUM

INKARNAČNÍ PRECEDENS

VELEKNĚŽSKÁ ŽALOBA 

NA STÁT ČESKÁ REPUBLIKA, ŽE DOSUD UMOŽŇOVAL NEBEZPEČNOU SADISTICKOU SEXUALITU NA ÚZEMÍ ZEMĚ.


REFORMA SEXUALITY 

V ČESKÉ REPUBLICE

SEXUÁLNÍ ZLOČINY NA 

KATEŘINĚ KONRÁDOVÉ ELISABETH CHMELÍK ČESKÉ

JAKO NEJDELŠÍ ŽENSKÁ GENETICKA BYLA IHNED PO PORODU ODNESENA Z PORODNICE A 4 DNY DRŽENA JAKO OBĚŤ SEXUÁLNÍHO NÁSILÍ, BYLA ZNÁSILNĚNA 77 PŘEDSTAVITELI NWO LUFTHAFFE. MATCE IN CARDIO BYLA VRÁCENA PO 7 DNECH SE SDĚLENÍM, ŽE MĚLA ÚDAJNĚ TĚŽKOU ŽLOUTENKU A MUSELA BÝT PŘEVEZENA JINAM.
246X ZNÁSILNĚNA A ZNEUCTĚNA VE FAULHYPNÓZE OD DĚTSTVÍ MILOŠEM KONRÁDEM, KTERÝ MUČIL UŽ JEJÍHO OTCE FRANTIŠKA, PETREM KONRÁDEM, ZDEŇKEM SVOBODOU STARŠÍM, ZDEŇKEM SVOBODOU MLADŠÍM A PAVLEM KRÁTKÝM. DÁLE JÍ ZNEUCTILO V JEJÍM NEVĚDOMÍ VE FAULHYPNÓZE 214 MUŽŮ.
ZNEUCTĚNA SMILSTVEM V NÁBOŽENSKÉ SPOLEČNOSTI SVĚDKOVÉ JEHOVOVI, KDY JÍ PROVDALI ZA PSYCHOTRONICKÉHO KATA, KTERÝ JI TAJNĚ MUČIL PSYCHOTRONICKÝMI JEVY A ZANÁŠEL DO JEJÍHO TĚLA PARAZITY A JEDOVAL JÍ. VYTVOŘILI JÍ POVĚST PROTITUTKY, KTEROU ÚDAJNĚ JEJÍ RODIČE PRODÁVALI OD DĚTSTVÍ JAKO KURVU. VYSMÍVALI SE JÍ A NIKDO JÍ O TÉTO FÁMĚ NEŘEKL. TVRDILI, ŽE TO OBĚŤ TAJÍ.
BRUTÁLNĚ SADISTICKY TŘIKRÁT ZNÁSILNĚNA PŘI PORODU DCERY A NAKONEC JÍ BYL PODÁN OXYTOCIN V DESETINÁSOBNÉ DÁVCE, ABY SE PROTRHLA. PŘEŽILA I DÍTĚ, KTERÉ BYLO ÚPLNĚ PROMODRALÉ, UŠKRCENÉ NA PUPEČNÍ ŠŇŮŘE, ALE PO JEJÍM ODMOTÁNÍ SE NADECHLO. PRIMÁŠ VRCHLABSKÉ PORODNICE BYL PSYCHOTRONICKY MUČEN A BYLO MU VYHROŽOVÁNO, TAKŽE PROVEDL VŠECHNO PODLE ZADÁNÍ PETRA KONRÁDA, KTERÝ CHTĚL MANŽELKU ZAVRAŽDIT OBZVLÁŠTĚ BRUTÁLNĚ, I DÍTĚ, KTERÉ NEBYLO JEHO A MATKA TO NEVĚDĚLA. BYLA UMĚLE OPLODNĚNA VE FAULHYPNÓZE SPERMATEM JAMESE YOUNGA, KTERÝ JE PO SMRTI, BYL HRŮZOSTRAŠNĚ UMUČEN  PO ŠETI MĚSÍCÍCH MARTYRIA NA GOTLANDU JEŠTĚ DŘÍVE NEŽ SE ELEANOR NARODILA. JE POHROBEK.