ŽALOBA NA MLM FILOZOFII

LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS

Za psychotronickou šikanu a vyvražďování Svarohovského genetického rodu a národa Svarog lží a podvodem a vražednými útoky na obyvatelstvo. 

LR číslo KATEŘINY KONRÁDOVÉ 19-149401 přešlo pod 

STÁTNÍ INKARNAČNÍ SOUDNĚ KRIMINALISTICKÝ REKURÁT

 a to až do absolutního vyrovnání pocitových, duševních, duchovně morálních a majetkových dluhů firmy LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS GMBH a s.r.o.


©

OBVINĚNÍ

FIRMA LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS GMBH Německo i s.r.o. Česká Republika 

PÁCHALA DOSUD FAŠISTICKO ARIÁNSKÉ  SADISTICKÉ HOKUSPOKUSY NA LIDECH 

V MEZINÁRODNÍ PSYCHOTRONICKÉ VÁLEČNÉ HŘE 

GOGOVANÉ ORGANIZACE LUFTHAFFE.

FIRMA BUDE VYPLÁCET VÁLEČNÉ REPARACE.

"POŽADUJI ZRUŠIT FIRMU LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS S.R.O. JAKO FAŠISTICKO ARIÁNSKOU, RODOKAZNOU, STÁTOKAZNOU A ZEMĚKOULOVRAŽEDNOU. 

JSTE NABUBŘELÍ PARAZITI NA PŘÍJEMNÉM A ZDRAVÉM POCITU LIDÍ A JÁ VÁS TAKOVÉ TADY NA MÉ PLANETĚ ZEMI BOHEMII NECHCI. "

Majitelka PLANETY UZEMĚ BOHEMIE BODHÍVA NIRVÁNA HÁBSOLÚTE AGAPE MELCHISEDEKLÁV AUMDON AUMMORDOR AILAVYOU AILAVYOU

TOTO JE OBVINĚNÍ INKARNAČNÍHO SOUDU LIDSTVA:

Uvědomujeme všechny, že původní firma LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS GMBH, která vznikla jako nápad dvou mužů dát na trh levné kvalitní značkové parfémy, byla napadena fašistickými ariány LUTHAFFE v roce 1984, ale předtím byla sledována dlouhodobě a tajně připravována pro fašistické převzetí. Fašisté se soustředili na zotročení vysokých manažerů a majitelů částí firmy, aby je šokově zotročili pro válečné účely. Helmutta Spikkera sesadila LUFTHAFFE sadisticky kolem doby, kdy firma LR dávala na trh aloe vera a firma byla tajně na zaměstnancích zotročena psychotronickým mučením a obřezáním pro válečné účely. Helmut Spikker se stal obětí sadistického zločinu, byl psychotronicky umučen a jeho jméno bylo zneužito pro vytvoření plagiátorské firmy NWA, kterou pak fašisté bourali trhy Ing. Aleše Buksy v České a Slovenské Republice, aby mu pak nemuseli vyplatit jeho podíly. Nikdy je nedostal a nikdy nevlastnil ani svůj dům v Malenovicích. Dům budovala LR Německo a vybudovala zde tajně v podzemí v jeho nevědomí psychotronické doupě a mučírnu tak, jak byla zvyklá od druhé světové války n našem území zřizovat své psychotronické ovládání naší země. Zotročovala pro to lidi sadisticky šokově.
Uvědomujeme všechny, že Ing. leš Buksa spáchal sebevraždu, neboť již nemohl vydržet brutální sadistické fyzické i psychotronické násilí na jeho osobu ve firmě LR HEATH & BEAUSTY SYSTEMS GMBH, která jej psychotronicky i fyzicky mučila jako rukojmí mnoho let společně s jeho rodinou.
Uvědomujeme všechny, že obchodní ředitel LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS s.r.o. Libor Jirků byl umučen psychotronickou šikanou, neboť odmítal podílet se na bezuzdném nespravedlivém vyhazování manažerů a jejich mučení psychotronickou šikanou. Byl mu způsobem infarkt a mrtvice najednou, aby nemohl svědčit, byl mučen několik hodin sufokacemi plic a srdce a křečemi bránice a hrudní páteře do skrčence.
Uvědomujeme veřejnost, že nejlepší LR manažer síťař světa Ilhan Dogan byl umučen psychotronickou šikanou a fyzickými útoky na svoji osobnost poté, co jej firma naoko v Berlíně v roce 2013 odměnila jako nejlepšího síťaře. Zničili mu jeho firmu na ekologické výrobky Verway včetně ekologické energie. Ve firmě sadisté obřezali personál a násilím jí vnutili změnit sortiment na nezajímavé šunty.
Firma používala citové traumatické šoky k likvidaci nejlepších lidí ve státě. Firma LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS  s.r.o. používala psychotronickou šikanu a mučení na svoje partnery a jejich rodiny a přátele. Zavraždila KATEŘINU KONRÁDOVOU, kterou napadla veřejně mediálně jako nejlepší manažerku Evropy Východní a nutila jí podepisovat nelegální smlouvy, obřezávala opakovaně a fyzicky nechala napadat její bodyguardy a psychotronicky brutálně mučila jí i její dceru, kterou se pokusila sadisticky umučit fyzickým zkřivením páteře ve faulhypnóze a faulplasmovými sufokacemi v břišní dutině. Měla v plánu zavraždit dítě tak, aby šla matka do blázince a do vězení. Mučila jejího muže, aby zlikvidoval jí i dítě opakovaně, zasílal mu jed a dávala mu pod psychotronickým mučením příkazy k vraždě jeho manželky i exmanželky.
Firma LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS obřezávala manažery, jejich rodinné příslušníky a jejich bodyguardy a zastrašovala je nelegálními požadavky, psychotronickým mučením a nelegálními smlouvami. Používala nelegální nekalou soutěž a ničení dobrého jména, živností a perspektivy svým nejlepším lidem různými způsoby.
Firma LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS s.r.o. používala nelegální mediální i firemní šaríu na určité manažery.
Některé produkty LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS s.r.o. jsou nebezpečné z hlediska obsahu jedovatých a nevhodných látek pro organismus.
Firma lhala o obsahu některých svých produktů a prodávala lidem za velké peníze placebo.
Firma gogovala a čipovala své produkty v psychotronické válce za účelem nelegálního zneužití v neprospěch zdravotního stavu obyvatelstva.
Některé produkty LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS  s.r.o. jsou zeměkoulovražedné.
Filozofie MADE IN GERMANY LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS s.r.o. byla uplatňována jako nesnášenlivá k hrdosti ostatních národních zemí.
Marketing LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS s.r.o. je státokazný, nabourává mezilidské vztahy a vede stát cu grunt, odčerpává ze státu finanční prostředky do Německa. 
Ve firmě se vyhazovalo bez náhrady náhle a nemilosrdně na základě falešných svědectví a vykonstruovaných důkazů.
POZOR!
VE STYKU S PŘEDSTAVITELI FIRMY LR HEALTH & BEAUTY SYSTEM GMBH nejste v bezpečí ani fyzicky, přestože psychotronická šikana byla desintegrována. Páchali zločiny i fyzickým způspbem i na firmě v Ostrvě došlo k obřezání muže, i na seminářích i na schůzkách.
NESTÝKEJTE SE S NIMI NIJAK.
V České Republice se k mučení lidí psychotroinickou šikanou přidali:
MICHAL PECKA
SOŇA STÍSKALOVÁ
ŠÁRKA FRYČOVÁ
PETR KASABOV
MARTIN GAJDEČKA
IVETA ZEMANOVÁ
JIŘÍ SOKOL
Tito zločinní mizerové přišli zavraždit Kateřinu Elisabeth Českou psychotronickým mučením v červnu 2020, ze kterého byla osvobozena MELCHISEDEKEM LÁVEM ABSOLUTNÍM BOHEM. Předtím na ní a na její dceru a manžela uplatňovali psychotronické mučení, dceru sufokovali na vnitřnostech, aby se nemohla vyprazdňovat, Kateřinu mučili sufokací srdce, které vede do dušnosti, úzkosti, depresí a chronického únavového syndromu. Dělali jí psychotronick halucinace, ze kterých byla osvobozována, aby se nezbláznila. Způsobili jí také nekrofilní rakovinu čelistní kosti odstřelováním jejího předního zubu, do kterého jí nechali ve faulhypnóze vrazit jedem a HeLa PLUS napuštěný umělohmotný dren za účelem její likvidace. Jejich původním plánem bylo zavraždit jí dceru, nechat matku uvrhnout do sadistického blázince a vězení za vraždu a přerazit jí psychotronicky a rakovinou čelist a umučit jí. Na této likvidaci se domluvili v Dortmundu v roce 2014 s představiteli LR v Německu.
Miroslav Kačírek a pan Bystřičan bránili vlastními těly KATEŘINU KONRÁDOVOU. Jsou nevinní. Psychotronicky nikdy nikoho nemučili směrem k smrti umučením. Pan Bystřičan o psychotronické šikaně nic neví, ač sám byl mučen, aby měl trombozy a embolie. Pan Kačírek je sám mučená oběť. jeho neléčitelné zdravotní potíže způsobovala psychotronická šikana, kterou na něj musel pouštět Ing. Aleš Buksa, aby sám nebyl mučen více. Nyní teprve jde všechno vyléčit.
JELIKOŽ LR ZA ÚČELEM VĚTŠÍHO PRODEJE POTRAVINOVÝCH DOPLŇKŮ ZÁMĚRNĚ POUŠTĚLO FAUPLASMOVÉ GENERÁTORY VYSOKÉHO TYPU NA SVOJE MANAŽERY A KLIENTY, DÁME LR PARTNERŮM NYNÍ RADY JAK SE LÉČIT JINAK.
Budou zveřejněny na jednom z našich webů a zde budou mít LR partneři odkazy.
DOPORUČUJE VŠEM LR PARTNERŮM FINANČNĚ ZÁVISLÝCH NA TÉTO FIRMĚ, ABY SI HLEDALI JINÉ ZDROJE PŘÍJMU A ABY VRÁTILI NEVÝHODNÉ LEASINGY.
Nakupovat si můžete dekorativní kosmetiku.
Aloe vera je OK, ale musíte jej užívat s chlorellu pyrenoidosou, jinak neustálým rozpouštěním toxických látek dělá sadistickou toxickou schizofrenii, která vede do násilí na ostatních. To se stalo vysokým manažerům LR, kteří pili aleo bez sorbentu leta. Byli čím dál tím násilnější a v Německu a celosvětové páchali psychotronické hony na manažery, které mezi sebou nechtěli a prostě je umučili a nebo vyšikanovali do bídy většinou a nemoci.
Můžete si koupit Probalance, Vitaaktiv, Colostrum, řadu mikrostříbro, Serox, Nanogold, Beauty Diamonds. 
Nekupujte řadu aloe vera v kosmetice, dokud nesejmou G z obalů.
Chtějte sejmout G ze všech lahví, jedná se o znak 
GOGA Z MAGOGU, což je jiný výraz pro Satana Ďábla bohužel. Na našem území mělo různé gogování velký informační význam pro fašisty na našem území, který produkt jak mohli zneužít. Dostávali k tomu instrukce. Jsou dosud čipované a některé mají v sobě z výroby minimum jedu, aby šel až 10x zvýšit psychotronicky. To se týkalo produktu dodávaného do Česka a na Slovensko. Válčilo se o naše území.
Bohužel téměř všechny potravinové doplňky na našem trhu jsou nějak gogované a proto nic nekupujte, dokud nedojde na nápravu mezinárodních vztahů. Produkt, které uvádíme výše, jsou stále jedny z nejbezpečnějších. LR znevýhodňovala zejména tajným psychotronickým mučením a ničením dobrého jména.

©