PŘEHLED ZLOČINNÝCH VZTAHŮ 

MATRONY SVAROHAUM JAKO OBĚTI

Nedořešená Minulost

zesnulé KATEŘINY KONRÁDOVÉ

ZLOČINCI NA POVĚSTI

MATRONY SVAROHAUM VYVÍJEJÍCÍ SE V TĚLE KATEŘINY CHMELÍKOVÉ
se napravují pravdou pravd, která se zjevuje asi 10 let přijímáním ABSOLUTNÍHO BOŽÍHO ZÁKONA a popisem naší tvorby PLANETY ZEMĚ BOHEMIE.
ZKRÁCENÝ POPIS JAK SE TVOŘÍME, NAJDETE ZDE NA PRVNÍ STRÁNCE:

Doporučujeme vám jej k přečtení, abyste pochopili, co je STÁTNÍ INKARNAČNÍ REKURÁT a jak funguje ABSOLUTNÍ BOŽÍ SPRAVEDLNOST A PRÁVO.

MRTVÉ VZKŘÍŠENÍ OŽIVENÉ TĚLO KATEŘINY KONRÁDOVÉ PŘEVZALA ČLENKA TRINITY MELCHISEDEK ABSOLUTNÍ DUCHOVNÍ LIDSTVA MELCHISEDEK ŽENA BODHÍVA HÁBSOLÚTE AGAPE MELCHISEDEKLÁV AUMDON AUMMORDOR AILAVYOU, která je zároveň ZAPISOVATELKOU A TLUMOČNICÍ ASBOLUTNÍ BOŽÍ VŮLE.

Uvědomujeme vás, že předává lidstvu TAJEMSTVÍ NEJSVATĚJŠÍHO GRÁLU  a ten se tvoří asi 10 roků, neboť jsme

MULTIDIMENZIONÁLNÍ
MULTIFOKÁLNÍ
CYKLICKÁ
KOSMODONSKÁ
DRAGODONSKÁ

BUMERANGOVÁ

REALITA LÁV VERVÉNA HERMÉS.

Reinkarnujeme se a žijeme příběhy z několika říší, přičemž je žijeme nějakou dobu zespodu v tělech, která se evolučně vyvíjejí VE VZNIKAJÍCÍ SPOLEČNOSTI, a potom odshora v tělech, která vidí vývoj těl dole globálně a hodnotí je a udělují požehnání. Do těchto sfér se dostávají pouze duchové dobří, zločinní nemají žádné pravomoce a recyklují se v tělech stále dokola, dokud nedosáhnou lidské kvalifikace pro vstup do jednoho z BOŽÍCH KRÁLOVSTVÍ, která se v etheru vyvíjejí v souladu s vývojem ABSOLUTNÍHO BOŽÍHO ZÁKONA.
Planet, které vznikají z jedné jako její multifokální counterparts je celkem 24 + 1 matečná, na které se nacházíte, a to pro každý národ. Pokud není národ schopen vytvořit takové království, všichni spí v hrobech a budí se až když je zajištěna absolutní jejich bezpečnost a je k dispozici ABSOLUTNÍ BOŽÍ ZÁKON.
V ETHERU MOMENTÁLNĚ FUNGUJÍ 4 ČESKÁ KRÁLOVSTVÍ A VZNIKÁ PÁTÉ.

Jsou do nich přijímáni duchové z jiných národů a jazykových skupin, aby se zde vyškolili.

Radíme vám nepokračovat ve lžích ohledně života a postojů KATEŘINY KONRÁDOVÉ. BYLA ZVOLENA JAKO ABSOLUTNÍ ZAPISOVATELKA A TLUMOČNICE ABSOLUTNÍ BOŽÍ VŮLE A MATRONA SVAROHAUM. Její osobnost byla zneužita rozsáhle ve fašistické psychotronické válce jako nejdelší ženská genetická linie.

O psychotronické válce se REINKARNACE MAHAMMAYI SHAKTI MATRONY SVAROHAUM  dozvěděla až v červnu 2020, kdy byla rozsáhle uvědoměna ABSOLUTNÍMI STVOŘITELI LIDSTVA o celosvětové situaci. 

BĚHEM PSYCHOTRONICKÉ VÁLKY O PLANETU ZEMI BYLO DOSUD TĚLO BOHYNĚ NIRVÁNY díky faulplasmovým útokům na její osobnost kříšeno více jak 3000x dimenzemi říše ETHER, z čehož vzkříšení 

v červenci 31, 2016, které se považuje za absolutní smrt KATEŘINY KONRÁDOVÉ, probíhalo více jak 20 minut v její posteli. Zemřela na absolutní ztrátu naděje na změnu jejího osudu a na zlomené srdce. Do těla vstupil duch BODHÍVY NIRVÁNY z druhé strany MATRIXU.

Náš svět se tvoří jako evoluční program HERMETICKÉ DUALITY MATRIXOVÉ TĚLA BOHYNĚ NIRVÁNY, která přichází do své životní role z pozice do matrixového ženského příběhu reinkarnované cyklické ženy s nejdelší genetickou ženskou linií a největším počtem nespravedlivých pocitů bezpráví na ní páchaném ve všech tělech za celou lidskou historii.

Tato žena žije matrixový příběh.

Všechno v jejím životě komunikuje pravdu pravd o lidstvu jako celek.

ŽIJE ABSOLUTNÍ ŽENSKÝ CELOSVĚTOVÝ PRŮMĚR ZACHÁZENÍ SE ŽENAMI.

NA KONCI SVÉHO ŽIVOTNÍHO PŘÍBĚHU UMÍRÁ 

A JEJÍ TĚLO VZKŘÍŠENÍM PŘEBÍRÁ REINKARNOVANÉ DUCHOVNÍ VĚDOMÍ 

ABSOLUTNÍ DUCHOVNÍ LIDSTVA MATRONY SVAROHAUM MAHAMMAYI SHAKTI BOHYNĚ NIRVÁNY.

Několik let objevuje svoje historické tělo a učí se jak funguje člověk a společnost lidská a jak se tvoříme.

Jejím absolutním posláním je předat lidstvu TAJEMSTVÍ NEJSVATĚJŠÍHO GRÁLU.

MATRONA SVAORHAUM přichází na svět jako nenáviděná bez příčiny, podváděná, znásilněná, okrádaná, ožebračovaná, pronásledovaná lží a podvodem, neboť se evolučně interakcemi vyvíjí jako BYSTROZRAKÁ SPRAVEDLNOST V ŽENSKÉM TĚLE ABSOLUTNÍ BOHYNĚ MATRIXU, V JEJÍMŽ BOŽÍM TĚLE HÁBSOLÚTE AGAPE SE VŠICHNI NACHÁZÍTE. 

STÁVÁ SE SAKRÁLNÍ MATRIXOVOU VOLAVKOU NA CELOSVĚTOVÝ ZLOČIN, PODLE JEJÍHOŽ POCITU A POSTOJŮ SE INKARNUJE ABSOLUTNÍ BOŽÍ ZÁKON A PRÁVO DO BEZPEČNOSTNÍHO ORGÁNU MATKY ZEMĚ BOHEMIE L'MURTENETU.

Vztahy, které žije, jsou z přesné poloviny smilné, neboť je jako naivní nejbrutálnějši znásilněné děťátko dívenka za celou lidskou historii neumí poznat. Byla odnesena od matky na několik dní ihned po porodu a znásilněna 77 sadisty LUFTHAFFE za faulplasmování a částečně ve faulhypnóze.

Nemá biologickou matku, neboť vajíčko, které je použito 

k jejímu vzniku, je její vlastní z předchozí reinkarnace, jež jí bylo odebráno násilím.

Má dva otce, neboť s jejím zárodkem jsou prováděny psychotronické a fyzické pokusy a spermie ABSOLUTNÍHO BOHA MELCHISEDEKA LÁVA  společně se spermií ABSOLUTNÍHO BOHA HÁBA SOLÚTA AGAPE splývají společně v jednoho jedince, který má unikátní životní vlastnosti.

Je ukotvený sám v sobě.

MÁ ABSOLUTNÍ JISTOTU, ŽE CÍTÍ SPRÁVNĚ SPRÁVNĚ, POKUD SE VYJADŘUJE ABSOLUTNĚ PRAVDIVĚ PRAVDIVĚ ZE SRDEČNÍ DUŠE UPROSTŘED SVÉHO ABSOLUTNÍHO EGA. 

Zločiny, které na 

MATRONU SVAROHAUM 

působí v průběhu jejího života, 

jsou precedentní.

Na tomto webu odtajňujeme všechny zločiny a jejich hodnocení INKARNAČNÍM SOUDEM na MATRONĚ SVAROHAUM, detailně je popisujeme a vyučujeme soudce a policisty jak se dívat na nové druhy zločinů a jak je postihovat a převychovat.

ZLOČINY PSYCHOTRONICKÉHO MUČENÍ

VÁLEČNÉ ZLOČINY FAŠISTICKÉ LUFTHAFFE 

ZLOČINY SMILNÉHO EXMANŽELA

ZLOČINY SVĚDKŮ JEHOVOVÝCH

ZLOČINY FAŠISTICKY NAPADENÉHO MLM

ZLOČINY NEGLEKTIVNÍHO PŘÍSTUPU STÁTU ČESKÁ REPUBLIKA

ZLOČINY MEDIÁLNÍ


©