REPARACE

Pardonéry za znesvěcování sakrální nevinnosti 

Matrony Svarohaum KATEŘINY KONRÁDOVÉ ELISABETH CHMELÍK ČESKÉ

STÁTNÍ REKURÁTNÍ ÚČET

TRINITY MELCHISEDEK

Erste Premier Bank, Náměstí Republiky 235/36, Plzeň 30100,

číslo účtu: 2616848033/0800.

IBAN: CZ7308000000002616848033, BIC: GIBACZPX.

Uvědomte si, kde jste chybovali a splaťte své osobní dluhy na příjemném hrdém spravedlivém pocitu brutálně drasticky šaríou po několik desetiletí z údajných hříchů obviňované nevinné KATEŘINY KONRÁDOVÉ. Každá lež a každá fyzická či psychotronická rána, kterou jste přidali, vedli do umučení této ženy lží a podvodem, psychotronickým a fyzickým mučením, mučením duše a ducha a mučením  jedy a omezováním osobních práv a svobod a perspektivy ve společnosti.

L'MURTENET MÁ PŘESNÝ OBRAZ VAŠÍ osobní VINY, POČÍTÁ TOTIŽ vámi způsobené NESPRAVEDLIVÉ NEGATIVNÍ EMOCE, KTERÉ NESPRAVEDLIVĚ ODEBÍRAJÍ ŽIVOTNÍ JEDNOTKY OBĚTI, počítá se emoční rozdíl a jeho následek, počítají se ztráty za změny stavu oběti a všech na ní závislých vlivem zločinu, za zpomalení působení oběti v absolutní své síle směrem do absolutní nirvány.

Uvědomte si, že znevýhodňováním MATRONY SVAROHAUM jste zpomalovali celosvětový přechod na absolutní nirvánu a máte tudíž obrovské dluhy. Počítá se vaše pozitiví působení i negativní a vzájemně se odečítá.

UVĚDOMTE SI SAMI SVOJE HŘÍCHY A ZAČNĚTE SPLÁCET NA REKURÁTNÍ ÚČET. 
Nesplacené dluhy = úniky emocí a pocitů oběti a kumulování dluhu zločince neglektem. 

Počítá se na momentální pocitové a finanční ztráty.

Máte právo na to, aby všechny bytosti boží byly díky vám příjemně hrdě spravedlivé, spravedlivě příjemně hrdé a na všechny kombinace pocitů vyplývajících z tchto slov a nezapoměňte, že tam ještě patří pocit, že je o vás pečováno z lásky boží v srdci, která miluje opravdu. Máte práva ostatní bytosti boží zpacifikovat tak, aby vám neškodily, dokud neškodí, sledujte trendy jejich vývoje a zasahujete včas.
Každá bytost má nárok na sakrální naplnění jejích základních lidských práv a potřeb po NIRVÁNĚ HÁBSOLÚTE AGAPE AILAVYOU.

ABSOLUTNÍ POHODA VE VŠEM, CO DĚLÁME V ABSOLUTNÍ LÁSCE 

K VŠEHOBYTÍ A MILUJI TĚ.

©