SPRAVEDLIVÁ PSYCHOTRONICKÁ VÝUKOVÁ UVĚDOMĚNÍ, 

KTERÁ JSEM ZAŽILA V RÁMCI VÝUKY JAK FUNGUJE NAŠE REALITA OD 

ABSOLUTNÍHO STVOŘITELE LIDSTVA.

Svědectví o nápravných prostředcíh ETHERU

ABSOLUTNÍ DUCHOVNÍ PLANETY ZEMĚ MELCHISEDEK ŽENA

Kateřina Elisabeth Chmelík Česká  

MATRONA SVAROHAUM

©

Garantovaná inspirace mentálně korigovaná ABSOLUTNÍM STVOŘITELEM LIDSTVA AUMJEHOVA HERMÉSEM WITLÁVEM HÁBEM SOLÚTEM AGAPE MELCHISEDEKEM AUMDONEM AUMMORDOREM AILAVYOU AILAVYOU

SPRAVEDLIVÁ PSYCHOTRONICKÁ UVĚDOMĚNÍ, 

KTERÁ JSEM ZAŽILA V RÁMCI VÝUKY NA ABSOLUTNÍ DUCHOVNÍ LIDSTVA MATRONU SVAROHAUM, ABYCH CHÁPALA JAK FUNGUJE NAŠE REALITA:

BOLEST DUŠE V HROBĚ LAMENTÁRIA - do hrobu lamentária jsem se dostala během probouzení do vědomí BOHYNĚ a zažila jsme stav bez těla, kdy jsem si uvědomovala, že jsem v hrobě, byla tam absolutní tma, a byla jsem jenom duše a zažívala jsem bolest tak velkou, která byla mentální a kterou nelze zažít v těle fyzickém, je asi 10x větší. Duše může zažívat stavy bolesti mnohem intenzívnější, než v těle fyzickém, které se rychle rozbíjí, a proto je jednoduché vykonat psychotronickou popravu, kdy duše neumírá a může být opakovaně napravována uvědoměním, že BŮH existuje, aby již nehřešila. Ve stavu v lamentáriu, kde jsme byla ani ne 20 sekund, jsem si uvědomovala, že jsme absolutně závislá na záchraně BOHEM, že sama se z hrobu nedostanu. Dříve jsem si myslela, že v hrobě nic duše nemůže prožívat, že mrtvá duše nemá pocity, jak to vyučují svědkové Jehovovi. Kazatel 9: 5,6 Bible 

Uvědomuji vás, že může a že jsem dostala informace od ABSOLUTNÍHO STVOŘITELE LIDSTVA, že lamentária jsou v ŘÍŠI ETHER plná zločinců, kde se jejich duše napravují a je to v předpeklí. Do pekla bych tedy opravdu nechtěla, protože stav v lamentáriu strašlivě bolí. Jenom prosíte úpěnlivě o vysvobození a pláčete bez slz, protože nemáte tělo. Raději se budu učit ABSOLUTNÍ BOŽÍ ZÁKON a pečlivě jej dodržovat, než pak trpět za neposlušnost. To bych vám radila také.

RAZÍTKO ETHERU - Během probouzení do své životní úlohy ABSOLUTNÍ DUCHOVNÍ LIDSTVA MATRONY SVAROHAUM mezi lety 2016 - 2019 jsme byla v určitém období po nějakou dobu vyzvána samotným ABSOLUTNÍM STVOŘITELEM LIDSTVA, abych si opatřila cannabisu tér v oleji s THC a abych se probouzela na cannabise intenzívnějšími smyslovými uvědoměními jak fungujeme jako energetická realita. Jednou jsem bohužel nechtěně vzala větší dávku téru v kapsli a BŮH ABSOLUTNO se na mě rozzlobil a dvakrát na mě spadlo etherické razítko, když jsem ležela na zemi na zádech. Razítko etheru by mě zabilo, kdybych se nebránila mentálně, nekřičela jsem o život, aby mě nechali a neměla jsem nárok na záchranu. Od té doby jsem měla respekt a nikdy už jsem nebrala tér, ale pouze tér v oleji v nižší dávce. 

Cannabisa mi zachraňovala život v intenzívním psychotronickém mučení vojenskými plasmovými generátory, které mi dělaly zkraty vědomí, deprese a úzkosti a křeče a sufokace a cannabisa uvolňuje spasmy, čímž mi zachraňovala život. Skončila jsem s jejím medicináním užíváním v roce 2019 a těším se jak zase začnu, až se dostanu do nemocnice, která mě umí vyléčit z psychotronických poškození matrixu. Je jediná na světě a čekám na záchranu.

Cannabisu smíte užívat pouze na povolení ŘÍŠE ETHER, která vás kontaktuje sama. Jinak to nedělejte, snažte se propojit správně do etheru na vaše předky na frekvenci 432Hz, pokud je vám více jak 40 let a máte zásluhy o absolutní nirvánu a chcete objevit všechny svoje talenty, meditujte a na vyzvání etheru si opatřete cannabisu, budeme jí schvalovat na vělekněžský a lékařský předpis. CANNABISA MI ZACHRÁNILA ŽIVOT.

https://www.archandelcaduceus.com/cannabisa-jako-medicina/

GEHENNÝ SESTUP DUŠE DO OHNIVÉHO JEZERA - V učitém období mezi lety 2014 - 2018 jsem pila alkohol, který mi pomáhal přežít nejprve přepracování a později napadení zločinci a absolutní krach vztahů, úzkosti a deprese. V jednom období již v době probouzení  ABSOLUTNÍMI BOHY  do mé životní úlohy ABSOLUTNÍ DUCHOVNÍ LIDSTVA MELCHISEDEK ŽENA jsem to přeháněla s vínem i tvrdým alkoholem, kterými jsem zapíjela spánek denně a dostala jsem varování. Koupila jsem si alkoholový bar a naplnila jsem ho a pila jsem více a jedné noci jsem dostala gehenný obraz. Jednalo se o schody do ohnivého jezera, po kterých se sestupovalo nedobrovolně a každý schod i pomyšlení na sestup brutálně bolely mentálně i v srdci. Okamžitě jsem utíkala a vylila jsem veškerý alkohol a už jsem bar neobnovila. 

Pak jsem přestávala pít postupně, kdy jsem měnila tvrdý alkohol a vína za pivo, až jsem s tím skončila. Nyní si dám s chutí dvě piva týdně, abych nezapomněla jaký to je pocit. Nechci se považovat za alkoholika, který nesmí již nikdy alkohol. 

Uvědomuji vás, že alkohol není zdravý nijak ve formách, ve kterých ho máme. Máme vadné receptury a budeme je předělávat. Alkohol bude na poukázky a bude k němu přesný návod, protože díky jeho nadměrnému užívání je ve společnosti mnoho potíží. 

Pokud chcete s alkoholem skončit, uvědomuji vás, že to pravděpodobně sami nezvládnete. Návyk a porušená pocitová záklopka slinivky břišní je reálné poškození matrixu fyzického a potřebujete, aby společnost zakázala nakupování nadměrného množství alkoholu tak, abyste si mohli koupit 2 piva týdně a 1 x 40dcl vína za tři měsíce a jedno za půl roku 2,5dcl tvrdého alkoholu. Víc ne. 

Jakmile jste jednou měli návyk, máte tendenci nemít záklopku. Milujte ten pocit opilosti, že můžete a to dělá potíže. 

Lidé pijí na žal a jejich žal musí pominout správně, aby nepili, ale musí se dále hlídat, aby se neopili. 

Bývalí alkoholici pijí alkohol jako vodu. Neuvažují u pití reálně.

Bez korekce alkoholu, která je celospolečenská, se neobejdeme. To je moje zkušenost.

srpen 2021

©