EVOLUČNÍ NATUROPATIE

Cesta k Naturošachmatu zločinu

OFICIÁLNÍ STANOVISKO INKARNAČNÍHO SOUDU LIDSTVA

MŮJ VZTAH K EVOLUČNÍ NATUROPATII

Metody zjišťování příčin zdravotních potíží a jejich řešení:

IRIDOLOGIE A HOLISTICKÁ VÝŽIVA - vynikající nástroj jak uvidět genetické predispozice k tělesným potížím jak se v průběhu života prohlubují, pokud člověk nežije správně

DARKFIELD MIKROSKOPIE ŽIVÉ KAPKY KRVE A PORADENSTVÍ K DETOXIKACI OD TĚŽKÝCH KOVŮ A JINÝCH TOXICKÝCH LÁTEK - vynikající metoda jak zobrazit stav oxidace v těle a toxické látky jak mají vliv na životní funkce krve

ELEKTROHERBALISMUS (F-SCAN) - měření frekvencí organismů v našem těle

MEDICINÁLNÍ TERMOGRAFIE - zobrazení teplých a studených míst n těle

BIOREZONANCE NA SENSITIVU IMAGO 530 - metoda budoucnosti

AUREOLA S - metoda budoucnosti

Všechny tyto metody mě provázely více jak 20 let a ukazovaly mi, jak fungujeme jako člověk v životním prostředí a jaké jsou příčiny onemocnění. Každá metoda uměla něco A DOHROMADY TO BYL VYNIKAJÍCÍ DIAGNOSTICKÝ NÁSTROJ.

Díky těmto metodám jsme spěla do absolutního poznání, jak funguje člověk, do telepatické komunikace s jeho tkáněmi. Přeji si sebrat všechny pozitivní zkušenosti a bylo zřízeno muzeum evoluční naturopatie.

Dále v nich nebudu pokračovat, protože jsem dospěla do POZNÁNÍ NATUROŠACHMAT.

Komunikuji telepaticky a vidím duchovním zrakem obraz. Tyto metody kromě darkfieldu prakticky (nesmíme porušovat kůži vpichem podle ABSOLUTNÍHO BOŽÍHO ZÁKONA) by se měly vyučovat na lékařských fakultách jako historický milník.