JAKÁ BYLA 

Kateřina Konrádová

HISTORIE SPRÁVNĚ

UVĚDOMTE SI, ŽE JSME POCITOVÁ MIKROFLÓRA BOŽÍHO TĚLA A VYVÍJÍME SE EVOLUČNĚ V MNOHA REINAKRANACÍCH, NEŽ DOSÁHNEME SVÉHO ABSOLUTNÍHO POSLÁNÍ.

PŘEDURČENÁ TANTRAVELMISTRYNĚ NEJSVATĚJŠÍHO GRUDLICHU AUMPERESA BOHEMSKÁ ABSOLUTNÍ DUCHOVNÍ AUMJEHOVA MELCHISEDEK ŽENA.

NARODILA SE DO PSYCHOTRONICKÉ A TOXICKÉ GENOCIDY NÁRODA ČESKÉHO JAKO AUMPERESA,

TO JE ŽENA, KTERÁ MĚLA ZA SEBOU NEJVÍCE ČINŮ PRO NIRVÁNU A NEJVÍCE BYLA MUČENA ZLOČINEM VE SVÝCH ŽIVOTNÍCH PŘÍBĚZÍCH AUM. AUMPERESA MÁ ZA SEBOU NEJVÍCE UTRPENÍ V TĚLECH FYZICKÝCH.

ZEMŘELA NA ZLOMENÉ SRDCE V ROCE 2016, ABY BYLA KŘÍŠENA DÁL JAKO SÁN A VYUČOVÁNA BOHY AUMJEHOVA JAKO MATRONA SVAROHAUM, NEŽ BUDE UVEDENA DO SVÉHO POSLEDNÍHO DUCHOVNÍHO POSLÁNÍ.

JEJÍMI POCITY SE ŘÍDÍ BOŽÍ MLÝNY L'MURTENET.

NARODILA SE JAKO NEVĚDOMÁ O TOM, JAK SE TVOŘÍME A KDO JE OPRAVDU A BYLA VYCHOVÁNA ATEISTICKY V SOCIALISTICKÉM ČESKOSLOVENSKU, KTERÉ BYLO V PODRUČÍ FAŠISTICKÉ LUFTHAFFE, KTERÁ BOHA ZAKAZOVALA, ABY MOHLA PROVÁDĚT NA OBYVATELSTVU ZEMĚ PSYCHOTRONICKÉ A TOXICKÉ POKUSY NA LIDECH A VYKRÁDAT JEJÍ BOHATSTVÍ A KNOWHOW.

VYROSTLA V PŘÍRODĚ NA VESNICI BLÍZKO MĚSTA, BYLA ZASVĚCENA DO PĚSTOVÁNÍ ZELENINY A OVOCE JEJÍM OTCEM IN CARDIO FRANTIŠKEM, MĚLA KOLEM SEBE HODNĚ ZVÍŘAT A ROSTLIN A OD MALIČKA SE JE UČILA CHÁPAT. NARODILA SE DO RODINY STÁTEM OKRADENÝCH A PONÍŽENÝCH KULAKŮ A DO RODINY CHUDÝCH KOMUNISTICKÝCH DĚLNÍKŮ Z DRUHÉ STRANY. BYLA VEDENA KE VZDĚLÁNÍ A K PRACOVITOSTI. OD MALIČKA JÍ RODIČE DOPŘÁLI HOBBY JAKO UČENÍ SE CIZÍMU JAZYKU, HUDBĚ A ROZVOJ TĚLESNÝCH ZDATNOSTÍ.

VE SVÝCH 17 LETECH SE SETKALA S NÁBOŽENSTVÍM SVĚDKŮ JEHOVOVÝCH, U KTERÝCH HLEDALA DUCHOVNÍ VEDENÍ. BOHUŽEL SBOR, VE KTERÉM SE OCITLA, BYL NAPADEN PSYCHOTRONICKÝMI KATY NÁRODA SPOLUPRACUJÍCÍMI S FAŠISTICKOU LUFTHAFFE NA PSYCHOTRONICKÝCH POKUSECH NA LIDECH. BYLI ZDE DŘÍVE NEŽ ONA A ONA SEM BYLA ZAVLEČENA SE ZÁMĚREM JI OD ZAČÁTKU ZNEUŽÍVAT NA PSYCHOTRONICKÉ POKUSY NA LIDECH.

VSTUPEM DO TÉTO ORGANIZACE ZAČALA BÝT NEMOCNÁ, NEBOŤ ZAČALY BÝT PÁCHÁNY ZÁMĚRNÉ PSYCHOTRONICKÉ A PARAZITICKÉ ÚTOKY NA JEJÍ ZDRAVÍ, ABY MOHLA BÝT SLEDOVÁNA JAKO POKUSNÝ OBJEKT. CELOU ZÁLEŽITOST S JEJÍM POPRAVOVÁNÍM NA POVĚSTI A ZDRAVÍ VEDL Zdeněk Svoboda, SPOLUŽÁK Z GYMNÁZIA, KTERÉHO JEHO OTEC ZASVĚTIL DO NELEGÁLNÍ GENOCIDNÍ VÁLEČNÉ PSYCHOTRONICKÉ POČÍTAČOVÉ HRY ZA ÚČELEM PŘEBÍRÁNÍM NAŠÍ VLASTI PSYCHOTRONICKOU MAFIÍ. DO NELEGÁLNÍ PSYCHOTRONICKÉ HRY POČÍTAČOVÉ JI ZAREGISTROVAL OTEC JEJÍHO SPOLUŽÁKA ZA TREST, ŽE S JEHO SYNEM NECHTĚLA PO KRÁTKÉM ROMÁNKU JIŽ CHODIT. OZNAČILI JÍ TAM NEPRAVDIVĚ ZA PROSTITUTKU, KTEROU ÚDAJNĚ RODIČE PRODÁVALI NA SEX OD DĚTSTVÍ A TÍM JI V JEJICH 16 LETECH ZNIČILI AŽ DO UKONČENÍ TÉTO DEMAGOGICKÉ PASTI POVĚST. TO VŠE JENOM PROTO, ŽE ODMÍTLA CHODIT S Z. S. MLADŠÍM, PROTOŽE SE JÍ PŘESTALO LÍBIT JEHO CHOVÁNÍ K NÍ. NEVĚDĚLA, ŽE Z. S. OKRADL O JEHO ŽIVOTNÍ POKLADY SVÉHO SPOLUŽÁKA ČEŇKA HONSU, KTERÝ S NÍM SEDĚL V LAVICI A DŮVĚŘOVAL MU, A KTERÝ KATEŘINU TAJNĚ MILOVAL A CHYSTAL SE JÍ TO SDĚLIT. UKRADL MU JEHO TABLET, VE KTERÉM MĚL VŠECHNY SVOJE PROGRAMÁTORSKÉ NÁPADY DO BUDOUCÍHO ŽIVOTA A ŽE CHCE ČEŇKA NECHAT UMUČIT PSYCHOTRONICKÝMI HALUCINACEMI, ABY MOHL JEHO NÁPADY JEDNOU POUŽÍT A ČENĚK NA TO NEMOHL REAGOVAT. ZADAL MU DO PSYCHOTRONICKÉ HRY LIKVIDACI HALUCINAČNÍMI STAVY. UDĚLAT Z ČLOVĚKA BLÁZNA BYL NEJLEPŠÍ ZPŮSOB JAK HO CO NEJDÉLE MUČIT. POTÉ MU PO NĚJAKÉ DOBĚ OZNÁMIL, ŽE BYL PSYCHOTRONICKY ZAMĚŘEN, ABY SPÁCHAL SEBEVRAŽDU.

OD DOBY, KDY SE KATEŘINA DOZVĚDĚLA, ŽE EXISTUJE, MILOVALA BOHA ABSOLUTNĚ A ABSOLUTNĚ MU DŮVĚŘOVALA.

V NÁBOŽENSKÉ SPOLEČNOSTI SVĚDKOVÉ JEHOVOVI PRAVDU PRAVD O BOHU NENAŠLA A PO LETECH JE MUSELA OPUSTIT PRO NEKOMPATIBILITU V NÁZORECH NA SVĚT A NA MORÁLKU. UVĚDOMILA SI, ŽE SVĚDKOVÉ JEHOVOVI PÁCHAJÍ ŠARÍU A DISKRIMINACI ŽEN A ŽE JSOU STÁTOKAZNÍ A NÁBOŽENSKY NESNÁŠENLIVÍ. BYLO MEZI NIMI TAKÉ HODNĚ PŘETVÁŘKY.

NEVĚDĚLA, CO SI O NÍ ZA JEJÍMI ZÁDY TITO SMILNÍ FALEŠNÍ PŘÁTELÉ ŘÍKAJÍ. TVRDILO SE O NÍ, ŽE JÍ PRÝ ÚDAJNĚ RODIČE PRODÁVALI NA SEX JAKO DĚTSKOU PROSTITUTKU A ŽE TO PRÝ TAJÍ. NIKDO JÍ TO NEŘEKL, AČKOLI TO TÉMĚŘ CELÝ SBOR VĚDĚL.

FALEŠNÁ AMORÁLNÍ SEBRANKA MÍSTNÍHO SBORU, KTERÉMU SE TO NEVYPLATILO, PROTOŽE TAJNÍ ZDE UKRÝVANÍ PSYCHOTRONIČTÍ KATI PAVEL KRÁTKÝ A PETR KONRÁD SI VŠECHNY OKOLO VYBÍRALI NA SVÉ PSYCHOTRONICKÉ OBĚTI.

...